HOffice.

 

Home office vs. workation: W jaki sposób HOffice rewolucjonizuje pracę zdalną?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak to jest pracować z dowolnie wybranego miejsca? Praca z domu stała się normą dla wielu z nas w ostatnich latach – ale czy kiedykolwiek nie czułeś się przykuty do biurka, mimo tej pozornej wolności? Czy nie marzyłeś o tym, aby móc pracować skądkolwiek chcesz? Jeśli tak było, to HOffice jest właśnie dla Ciebie. To dzięki nam z łatwością możesz połączyć swój homeoffice z workation – kiedy tylko chcesz.

 

Pracujesz zdalnie? Wykorzystaj to!

Praca zdalna to codzienność coraz większej liczby pracowników. Czy jednak w pełni wykorzystujemy potencjał tej możliwości? Jeśli wyjazd na koniec świata nie jest w Twoim guście, ale praca w domu zaczyna Ci doskwierać, mamy dla idealne Ciebie rozwiązanie. Rozwiązanie, które łączy w sobie przyjemność pracy poza domem, ale bez konieczności długich podróży i życiowych przewrotów. 

HOffice – nasze wygodne biura i mieszkania kapsułowe

HOffice to nowoczesne, modułowe kontenery pod klucz, które są dostosowane do różnych potrzeb i stylów życia. Możesz wybrać jedną z trzech dostępnych opcji – każda z nich posiada własną, prywatną i wygodną przestrzeń do pracy – ale oferujemy również realizację projektu na indywidualne zamówienie. Dzięki temu, możesz pracować tam, gdzie chcesz – domki są modułowe i można łatwo je przenieść. 

 

HOffice – wygodna przestrzeń do pracy… nawet w Twoim ogrodzie

Praca w domu nie do końca Cię satysfakcjonuje, ale nie chcesz wyjeżdżać? Nie możesz się skupić, pracując w domu? Wybierz jedną z gotowych konfiguracji lub zamów projekt indywidualny, a Twoje nowe biuro może stanąć nawet w ogrodzie przed Twoim domem  – jako Twoja prywatna, wydzielona przestrzeń do pracy.

 

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą pracującą zdalnie, freelancerem, czy przedsiębiorcą, HOffice ma coś dla Ciebie. Pracuj na własnych warunkach, w swoim ulubionym biurze, które możesz zabrać wszędzie ze sobą. Homeoffice, workation? Dzięki HOffice nie musisz już wybierać.

Hoffice Logotyp biały
Flaga Polska
POLAND / Wrocław
Flaga Wielka Brytania
UK / London

tel: +47 472 96 954
email: biuro@hoffice.pl

Flaga Norwegia
NORWAY / Tromsø

tel: +47 472 96 954
email: kontakt@hoffice.no